Jump to information

New Build, Mayo

An energy efficient solution

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequatLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

Smart Plumb System

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequatLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

Working with Joule

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequatLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

Running Cost

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequatLorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat.

Matthew Nicholson

Area Sales Rep

Mob: 087 454 8155

Email: matthew@joule.ie

Darren Moran

Area Sales Rep

Mob: 087 656 3613

Email: darrenmoran@joule.ie

Ciaran Clohessy

Area Sales Rep

Mob: 087 357 6408

Email: ciaran@joule.ie

Eoin Naughton

Area Sales Manager

Mob: 086 773 5095

Email: eoin@joule.ie

Sean Collins

Area Sales Rep

Mob: 087 692 8114

Email: sean@joule.ie

Eoghan Conway

Area Sales Rep

Mob: 083 176 2372

Email: eoghan@joule.ie

Ronan Ginnell

Group MD

Mob: 077302 17060

Email: ronan@jouleuk.co.uk

Frazer Dalrymple

Area Sales Manager

Mob: 07525 279840

Email: frazer.dalrymple@jouleuk.co.uk

Andrea Innes

Area Sales Manager

Mob: 07764 961624

Email: andrea.innes@jouleuk.co.uk

Craig McCrudden

Area Sales Manager

Mob: 07495 580932

Email: craig@jouleuk.co.uk

Paul Steward

Renewable Sales Manager

Mob: 07506 194540

Email: paul@jouleuk.co.uk

Rob Chalkley

Area Sales Manager

Mob: 07983 686720

Email: robert@jouleuk.co.uk