All Products

Joule Hot Water Cylinder Storage

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

  1. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex reprehenderit.
  2. Curabitur facilisis, lorem nec blandit venenatis, ligula ante porta augue, eu tincidunt turpis tortor at nisl

Matthew Nicholson

Area Sales Rep

Mob: 087 454 8155

Email: matthew@joule.ie

Darren Moran

Area Sales Rep

Mob: 087 656 3613

Email: darrenmoran@joule.ie

Ciaran Clohessy

Area Sales Rep

Mob: 087 357 6408

Email: ciaran@joule.ie

Eoin Naughton

Area Sales Manager

Mob: 086 773 5095

Email: eoin@joule.ie

Sean Collins

Area Sales Rep

Mob: 087 692 8114

Email: sean@joule.ie

Eoghan Conway

Area Sales Rep

Mob: 083 176 2372

Email: eoghan@joule.ie

Ronan Ginnell

Group MD

Mob: 077302 17060

Email: ronan@jouleuk.co.uk

Frazer Dalrymple

Area Sales Manager

Mob: 07525 279840

Email: frazer.dalrymple@jouleuk.co.uk

Andrea Innes

Area Sales Manager

Mob: 07764 961624

Email: andrea.innes@jouleuk.co.uk

Craig McCrudden

Area Sales Manager

Mob: 07495 580932

Email: craig@jouleuk.co.uk

Paul Steward

Renewable Sales Manager

Mob: 07506 194540

Email: paul@jouleuk.co.uk

Rob Chalkley

Area Sales Manager

Mob: 07983 686720

Email: robert@jouleuk.co.uk